مشاوره کسب و کار | سجاد خلیل زاده

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب‌ و کار و کارآفرینی

ما بر این باوریم یک مربی کارآفرینی می­‌تواند حرکت در مسیر سخت کارآفرینی را برای شما آسان‌­تر کند اگر او مسیر را بشناسد و راهنمایی‌های لازم را در زمان مناسب ارائه کند. هدف ما همراهی شما در سفر کارآفرینی با ارائه خدمات مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار است. تجارب سالیان اخیر ما در امر مشاوره نشان می دهد که عدم وجود مراکز مشاوره جامع کارآفرینی یکی از دلایل عدم موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط است. اغلب مراکز مشاوره برای سازمان ها و شرکت های بزرگ طراحی شده اند و خدمات آنها برای کارآفرینان کسب و کارهای کوچک و متوسط قابل استفاده نیست. کافۀ کسب و کار با هدف ارائه راهکار جامع برای کارآفرینان با حداقل هزینه ایجاد شده است تا کارآفرینان بتوانند خدمات مورد نیاز خود را با اطمینان از کیفیت و هزینه آن دریافت کنند.

مراحل راه اندازی یک کسب و کار

چهار گام

کسب آمادگی اولین گام در راه کارآفرینی است. باید قبل از شروع خود را برای یک صعود موفقیت آمیز آماده کنیم. در این مرحله بایستی شناخت کاملی از توانمندی ها و کاستی های خود بدست آوریم.
تشخیص فرصت یعنی از بین تمام فرصت های پیرامونمان یک فرصت متناسب با علایق، صلاحیت و منابع خودمان انتخاب کنیم که چشم انداز بازارش هم خوب باشد.
استفاده بهینه از تمام منابع برای اجرایی کردن یک فرصت خوب و پرهیز از دوباره کاری گام مهم دیگری است که یک کارآفرین باید به درستی بردارد تا به موفقیت نزدیک تر شود.
اکنون کسب و کار ما به ثمر نشسته است. کارآفرین بایستی مراقبت از یک نوپا را بیاموزد و تلاش نماید هر روز آن را توسعه دهد تا مبادا دچار مشکل شود و آسیب ببیند.

دپارتمان های مشاوره

چرا از خدمات من استفاده کنیم؟

مشاوره تخصصی و با تجربه یک دهه

هزینه مناسب

تضمین خدمات

دامنه گسترده مشتریان

گستره ارائه خدمات

در مجموعه مشاوره این امکان وجود دارد تا هر فرد یا شرکت، در سرتاسر ایران بتواند از خدمات مشاوره ای من استفاده نماید. اگر در مازندران هستید :

  • مشاوره حضوری

اگر در سایر شهرها هستید:

  • استفاده از تماس تصویری آنلاین با استفاده از نرم افزار های مرتبط
  • قرار حضوری (اگر میتوانید به آمل بیایید)

لازم به ذکر است در صورت عقد یک پروژه در شهرستان این امکان فراهم است تا تیم مشاوره ای برخی از جلسات لازم را در محل مورد نظر برگزار نمایند.

انواع روش های ارائه خدمات

مشاوره ساعتی

می توانید در هر یک از بخش هایی که ما خدمات ارایه می دهیم به صورت ساعتی مشاوره بگیرید. برای این کار کافیست با ما تماس بگیرید. این روش برای مشاوره های موردی توصیه می شود.

بسته کامل

در این روش خدمات لازم برای راه اندازی یک کسب و کار به صورت یک بسته کامل مشاوره به کارآفرین به صورت یک پروژه ارائه می­‌شود. در این روش مشاوران ما تا زمان راه‌اندازی کسب ­و کار همراه کارآفرین خواهند بود. مزیت اصلی این روش کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان است.