مدیریت سرور | سجاد خلیل زاده

مدیریت سرور

 

 

 

آیا به دنبال راهکاری مطمئن جهت مدیریت و کانفیگ سرورهای خود می‌باشید؟
آیا وقت کافی جهت مدیریت و مانیتورینگ و رفع مشکلات سرورهای خود ندارید؟
آیا به دنبال کارشناس باتجربه در امر کانفیگ امنیتی سرور می‌باشید؟
آیا برای اطلاعات، کاربران، امنیت و ثبات شبکه خود اهمیت قائل هستید؟

مدیریت سرورهای مجازی یکی از مهمترین خدماتی است که به مشتریان ارائه می کنم. آمادگی لازم وجود دارد تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نمایم. این همکاری می‌تواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور (Continues Server management) شما.
همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه‌اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارم.
خدماتی که در بخش مدیریت سرورهای مجازی، نیمه اختصاصی و اختصاصی می‌توانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده‌است، لازم به ذکر است که خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمی‌باشد. اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی‌شود می‌توانید با من در تماس باشید و اطلاعات کامل‌تری در این خصوص دریافت نمایید.

خدمات مدیریت سرور

با استفاده از سرویس های مدیریت سرور، هزینه های نگهداری و بهینه سازی امنیت سرور اختصاصی خود را کاهش دهید. این سرویس ها شامل موارد زیر می باشد:

فضای بکاپ
مونیتورینگ خودکار
مدیریت نرم افزار ها

راه‌اندازی و پیکربندی سرورها

  • امکان راه‌اندازی اولیه که شامل نصب سیستم‌عامل، نصب و پیکربندی سرویس‌های مورد نیاز مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب‌سرور، کنترل‌پنل و … را داراست.
  • سرویس راه‌اندازی، پیکربندی و کانفیگ سرور های مجازی و اختصاصی شامل سرورهای داخل و خارج ایران می‌شود، بدین معنی که اگر شما سروری به‌صورت محلی در داخل ایران داشته باشید یا از یک دیتاسنتر خارجی سرور اجاره کرده باشید در هر دو حالت امکان ارائه این سرویس را به شما دارم.
  • چنانچه نیاز به کانفیگ سرور با مشخصات مورد نیازتان داشتید، می توانید با من در تماس باشید.
  • نرخ خدمات راه‌اندازی و پیکربندی وابسته به درخواست مشتری متغیر است. این خدمات از 500 هزار تومان شروع می‌شود.

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورها

  • این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می‌گیرد که از دیگر شرکت‌ها سرور تهیه نموده‌اند و برای انجام امور نرم‌افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش پشتیبانی کامل نرم‌افزاری سرور شما را برعهده خواهم گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم‌افزاری قابل ارائه می‌باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می‌شود.
  • هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورها، بر اساس تعداد سرور، سیستم‌عامل سرورها، کنترل‌پنل، تعداد مشتریان متغیر بوده و از یک میلیون تومان در ماه شروع می‌شود.

رفع مشکل سرورها

  • زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده‌است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می‌توانید از من برای بررسی موضوع استفاده نمایید.
  • مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم‌عامل و یا سرویس‌های مورد استفاده مانند وب‌سرور، کنترل‌پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می‌شوند.
  • هزینه سرویس رفع مشکل سرورها، به سیستم‌عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می‌باشد و از 300 هزار تومان شروع می‌شود.