طراحی گرافیک

طراحی گرافیک فقط برای زیباتر شدن نیست.

گرافیک را جدی‌تر بگیرید!

یکی از دغدغه اساسی مشتریان نیاز به وجود یک مجموعه کامل بود که هم توانایی خدمات طراحی سایت را داشته باشد و هم بقیه محصولات گرافیکی ( خدمات طراحی گرافیک ) شرکت و یا سازمانشان را بتواند کاملا مرتبط و ست طراحی کند با این کار همیشه هارمونی روند کارشان حفظ می شود و از همه مهمتر مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی می شود چرا که تمامی طراحی ها همه یکجا انجام شده و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود، در صورتی که شرکت و سازمانی تازه تاسیس هستید و یا به دنبال تحویلی در سیستم ظاهری اوراق گرافیکی و وب سایت خود هستید پیشنهاد می شود با از مشاوره من استفاده نمایید.

طراحی گرافیک وب

نکته ای که کاربران به آن اهمیت می دهند

در طراحی سایت عوامل بسیاری موثری وجود دارد که به جذب بیشتر مخاطبان کمک می نماید. طراحی گرافیک وب باید چشم نواز باشد و دسترسی آسان و راحتی را برای مخاطبان فراهم آورد. علاوه بر دسترسی آسان برای مشتریان، عاملی که در نگه داشتن مشتری در سایت ها بسیار موثر است، گرافیک وب graphic design و ظاهر سایت می باشد. استفاده از رنگ بندی مناسب با نوع کسب و کار و چیدمان صحیح المان ها می تواند قدمی موثر در تبدیل مخاطبان شما به مشتری دائمی باشد.

اهمیت گرافیک سایت

کاربران را بیشتر در سایت خود نگه دارید

یک سایت هر چقدر هم که از نظر کدنویسی قوی باشد اما ظاهری زیبا نداشته باشد، نمی تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. یک طراحی سایت خلاقانه و جذاب زمانی میسر است که در کنار حوزه برنامه نویسی سایت، طراحی سایت گرافیکی نیز به روشی ابتکاری و با فکر صورت پذیرد.

طراحی لوگو حرفه ای

خلاقیت را از ما بخواهید

با توجه به برند و زمینه فعالیت شما عزیزان، هویت بصری برای کسب و کار شما خلق خواهد شد. لوگوی طراحی شده از تمامی استاندارهای جهانی پیروی کرده و به زیبایی کسب و کار شما را در قالب طرح گرافیکی به نمایش خواهد گذاشت.

طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی

طراحی زیبا و هدفمند شبکه اجتماعی خود را به ما بسپارید

در طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی شما در کنارتان هستم. صفحات شبکه های اجتماعی شما را از طراحی اختصاصی پست ها با استفاده از رنگ های سازمانی شما و یکپارچه سازی صفحات شبکه های اجتماعی، سازمان دهی خواهم کرد. به طور مثال، در طراحی گرافیک صفحه اینستاگرام کسب و کار شما، پست ها به صورت پازلی به گونه ای طراحی می گردند که ساختاری یکپارچه از طریق مرتبط سازی گرافیک پست ها به وجود خواهد آمد. طراحی گرافیک مناسب شبکه های اجتماعی، باعث جذب مخاطبان بیشتر به سمت صفحه شبکه های اجتماعی شما خواهد شد.

طراحی پست اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام بی شمار کاربر فعال دارد و کسب و کارهای موفق از این امر مهم استفاده کرده و به سوی تبلیغ در محیط اینستاگرام روی آورده اند. چون تبلیغ در اینستاگرام سریع اتفاق می افتد و بسیار طراحی آنلاین مفید است اگر که می خواهید مشتریان شما به شکل سرسام آوری افزایش پیدا کنند، اقدام به طراحی پست اینستاگرام کنید و مطمئن باشید که بازخورد بی نظیری را دریافت می کنید.

چرا طراحی پست اینستاگرام مهم است؟

طراحی پست اینستاگرام تاثیر شگفت انگیزی روی افزایش فالوور و فروش دارد، باید با فکر و ایده جذاب و درست و بهره مندی از خلاقیت، پست های اینستاگرام را طراحی کنید. هرچه طراحی پست اینستاگرام شما هیجان انگیزتر باشد طبعا مخاطبان هم بیشتر بهش توجه می‌کنند و راه‌های زیادی وجود دارد تا یه پست اینستاگرامی خاص و هیجان انگیز باشد و من مهمترین ها را برای شما انجام خواهم داد… در این شرایط شما به سرعت در این بازی رقابتی، از دیگر رقبا جلو می زنید.

طراحی بنر تبلیغاتی

با من بیشتر دیده شوید

بنرهای تبلیغاتی به کسب و کارهای مختلف کمک می نماید که در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار گیرند. موضوع مهم درباره این بنرها، طراحی بنر به صورت جذاب و گیرا می باشد، به گونه ای که با محتوای بصری، مخاطبان را به سمت برند جذب نماید. با خدمات طراحی بنر، به شما کمک خواهم کرد تا با بهترین طراحی گرافیک، برند خود را به مخاطبان نشان دهید. کافی ست برای اطلاعات بیشتر، با من تماس بگیرید.

طراحی گرافیک صفحات وب

همه الزامات طراحی گرافیکی سایت شما در یک جا

برای همه الزامات گرافیکی شما راهکارهای مناسبی دارم. طراحی قالب گرافیکی وب سایت، طراحی لندینگ پیج، طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی و … برخی از خدمات گرافیک وب است. مزیت رقابتی طراحی گرافیک وب در نظر گرفتن استانداردهای طراحی ، در طراحی رابط کاربری (UI) و همچنین تجربه کاربری (UX) می باشد.

ویژگی های طراحی گرافیک وب

  • متناسب با کسب و کار شما
  • کاملا منحصر به فرد و خلاقانه
  • دسترس پذیر بودن و کاربر پسند بودن
  • منطبق بر استانداردهای جهانی
  • منطبق با جدیدترین تکنیک های UI
  • آخرین تکنولوژی طراحی رابط کاربری
  • منطبق با استاندارد تجربه کاربری و استانداردهای UX
  • طراحی مینیمال و بر اساس متد جدید طراحی

طراحی قالب گرافیکی سایت

طراحی گرافیک وب با آنالیز کسب و کار شما

بهترین طراحی گرافیک را بر حسب کسب و کارتان به شما تقدیم خواهم کرد. گرافیک وب طراحی شده مختص شرکت شما و بر اساس نیازهای کسب و کار مربوطه سازمان دهی می شود. طرح های پیشنهادی برای سایت شما کاملا با الگوهای موجود در سازمان شما از جمله لوگو، سربرگ، رنگ های سازمانی و … مطابقت دارد.